Pulmad


Pulmad on pea iga naise ja neiu unistus. Paljudel on kindel ettekujutus oma unelmate päevast juba olemas - kas lihtne maalähedane talustiilis pulm, mõisapulm, lühike vastuvõtt peale abielu tseremooniat jne.

Kuna pulmapäev hõlmab endast hulga erinevaid valdkondi, siis on soovitav selleks puhuks võtta endale appi pulmakorraldaja. Pulmakorraldaja töömaht sõltub suuresti teie enda kogemustest ja võimalustest. On võimalik võtta teenusena vaid osa pulmaga seonduvast. Näiteks konkreetselt pulmapäeval toimuv, kuid on võimalik ka täisteenus, kus pulmakorraldaja kätes on kogu pulmaga seonduv – planeerimisest, kuni võimalike pulmajärgsete toiminguteni.

Üks tähtis argument pulmakorraldaja töös on vastutus - pulmapäev on asjaosalistele siiski väga pingeline ja stressirohke. Kui teil on olemas pulmakorraldaja, aitab tema teil rahulikumalt õnnitlusi vastu võtta ja mitte tegeleda peo korraldusega.

Kindlasti tekib küsimus, mis võib olla pulmakorraldaja hind.

Hinnad sõltuvad sellest, millist teenust te soovite? Kas soovite ainult konsultatsiooni, osalist teenust või kogu pulma korraldust.

Galerii